OSB Polyester CTP İzolasyon

  • OSB Polyester CTP İzolasyon

Osb Paneller, çam ağaçlarından özel bir yöntemle üretilen, yüksek performanslı ahşap malzemedir. yönlendirilmiş osb levha yongalarının, belli bir şekli ve kalınlığı bulunmaktadır.

Nemsiz ortamlarda yüzeysel görünümü ve görsel beklentilerin olduğu alanlarda tercih edilir. Mukavemeti yüksek ağaç yongalarından üretilmektedir.

Nevarki su ve nem bu malzemenin baş düşmanıdır.İşte bu yüzden OSB Polyester CTP İzolasyon işlemiyle malzemenin ömrü ve kullanılan alanın sağlıklı olması sağlanmaktadır.

Camelyaf Takviyeli Polyester Kaplama ve izolasyonları; Mükemmel İzolasyon özelliği, Cam Elyaf ile  Polyester Reçine katkısıyla  elde edilen üstün nitelikli kaplamadır.

Termoset Plastik grubundan meydana gelen Polyester Kimyasallara karşı ve suya dayanım gerektiren yerlerde ve her türlü hava koşulunda dahi özelliğini uzun yıllar sürdürebilen mükemmel izolasyon şeklidir.

Polyester bilindiği üzere termoset plastik grubundandır. İklim koşullarına dayanıklı olduğu gibi farklı kimyasallarla reaksiyona kolayca girmez ve bozulmadan kalarak iyi bir izolasyon alanı yaratır.

Cam elyaf ise ince cam partiküllerinden meydana gelir Her ikisinin terkibinden çok dayanıklı polyester kaplama gerçekleştirilir. Rutubete dayanıklı olup elektriği de geçirmez.

Bu izolasyon, osb izolasyonu kullanım alanı bulunmaktadır.

OSB Ctp Kaplama  konusunda uzman bir şekilde destek veren firmamız OSB CTP Kaplama ve buna yönelik uygulama anlamında bir çok konuda iyi bir işçilikle isteğiniz doğrultusunda özel uygulamalarda yapabilmektedir.

Memnun müşterilerimiz arasına katılmanızı diler, tecrübe ve uzmanlığımızdan faydalanmanızı bekleriz.