Fiber Saksı İmalatı

  • Fiber Saksı İmalatı

Fiber  saksılar istenilen renk şekil ebat özellikleriyle imal edilebilmektedir. Fiber Saksı tıpkı diğer fiber ürünlerinde olduğu gibi firmamızın kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik felsefesiyle üretilmektedir.

Konusunda deneyimli çalışanlardan ve uzman bir kadrodan oluşan ekibimizle,ihtiyacınız olan fiber saksıları beğeninize sunuyoruz.

Fiber  Saksı geniş kullanım alanı dolayısıyla oldukça tercih edilen ürün guruplarındadır. Saksılarımızı sizin isteklerinize göre; dilediğiniz ebatlarda, dilediğiniz şekil ve formda, dilediğiniz renk ve desende imal edebiliyoruz.

Saksı imalatı konusunda öncelikle saksıların vazgeçilmez bir peyzaj ve dekorasyon malzemesi olduğunu bilerek, stil ve görünüm açısından çok farklı imalat modellerimiz olmaktadır.

İç ortam dış ortam saksıları şehir mobilyası tarzları yada daha farklı kullanım amaçlarıyla sizin dilediğiniz şekilde üretimini gerçekleştiriyoruz.

Fiber diğer adı ile cam elyaf takviyeli plastik, dış ortam koşullarına karşı son derece dayanıklı fakat esneklik bakımından yeterli olmayan plastik malzeme ile yüksek bir mekanik dayanım sağlayan cam elyafın birleştirilmesi ile oluşturulan kompozit bir malzemedir.

Eskiden kullanılan birçok maddeye alternatif olan fiber Saksı  yüksek korozyon seviyesine bile dayanıklıdır aynı zamanda oldukça hafif olması sebebi ile kullanıcıya taşıma kolaylığı sağlar.

Herhangi bir koruma istemeyen kullanımı ve hafifliği dolayısı ile tamir yada montaj kolaylığı sayesinde alternatifi olduğu malzemelere karşı ön plana çıkmakta.

Polisan CTP Kaplama Firması olarak, Fiber Saksı çeşitleri ile, bütçenize uyan fiyatları ile tam istediğiniz fiber saksıya kavuşma adresinizdir.

Fiber Saksı imalatı için bizden bilgi alabilirsiniz. Sizleride memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.