CTP Saksı İmalatı

  • CTP Saksı İmalatı

Ctp  saksılar istenilen renk şekil ebat özellikleriyle imal edilebilmektedir. Ctp  saksı tıpkı diğer ctp ürünlerinde olduğu gibi firmamızın kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik felsefesiyle üretilmektedir.

Konusunda deneyimli çalışanlardan ve uzman bir kadrodan oluşan ekibimizle,ihtiyacınız olan ctp saksıları beğeninize sunuyoruz.

Ctp  Saksı geniş kullanım alanı dolayısıyla oldukça tercih edilen ürün gurupların-dadır. Saksılarımızı sizin isteklerinize göre; dilediğiniz ebatlarda, dilediğiniz şekil ve formda, dilediğiniz renk ve desende imal edebiliyoruz.

Saksı imalatı konusunda öncelikle saksıların vazgeçilmez bir peyzaj ve dekorasyon malzemesi olduğunu bilerek, stil ve görünüm açısından çok farklı imalat modellerimiz olmaktadır.

İç ortam dış ortam saksıları şehir mobilyası tarzları yada daha farklı kullanım amaçlarıyla sizin dilediğiniz şekilde üretimini gerçekleştiriyoruz.

CTP diğer adı ile cam elyaf takviyeli plastik, dış ortam koşullarına karşı son derece dayanıklı fakat esneklik bakımından yeterli olmayan plastik malzeme ile yüksek bir mekanik dayanım sağlayan cam elyafın birleştirilmesi ile oluşturulan kompozit bir malzemedir.

Eskiden kullanılan birçok maddeye alternatif olan ctp Saksı  yüksek korozyon seviyesine bile dayanıklıdır aynı zamanda oldukça hafif olması sebebi ile kullanıcıya taşıma kolaylığı sağlar.

Herhangi bir koruma istemeyen kullanımı ve hafifliği dolayısı ile tamir yada montaj kolaylığı sayesinde alternatifi olduğu malzemelere karşı ön plana çıkmakta.

CTP Kaplama Firması olarak, Ctp Saksı çeşitleri ile, bütçenize uyan fiyatları ile tam istediğiniz ctp saksıya kavuşma adresin izdir.

Ctp Kompozit Saksı imalatı için bizden bilgi alabilirsiniz. Sizleride memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.