CTP Gizli Dere İzolasyonu

  • CTP Gizli Dere İzolasyonu

Ctp Gizli Dere İzolasyonu uygulamarı ve imalatı hizmetlerini firmamız yılların tecrübesiyle ve maksimum kaliteyle beğeninize sunmaktadır.

CTP çatı izolasyonları enerji tüketiminin artışını engeller, enerji tasarrufu sağlar.Bu izolasyon için kar ve yağmur sularının bir araya toplanarak tahliyesini sağlayan yapılara CTP Gizli Dere İzolasyonu denilir.

Ctp Polyester kaplama, manuel olarak kaplandığından, sprey uygulamaları, bütümlü kaplamalar ve sürme izolasyonlarına göre daha sağlamdır. Diğer izolasyon çeşitleri gibi çürüme, paslanma, güneş ışınları dolayısı ile özelliğini kaybetmemekte soğuk hava akımlarına karşı dayanımlıdır.

İstenen her türlü çatı formunda uygulayabildiğimiz ctp gizli dere izolasyonu fiber malzemelerden imal edildiği için her türlü iklim koşulunda dayanıklılık göstermektedir. Malzemenin neme suya ısıya karşı olan mukavemeti oldukça yüksektir.

Tamamen sızdırmazlık garanti eden firmamızın üretmiş olduğu gizli dere olukları farklı ebatlarda üretilerek çatılara uygulanabilmektedir.

Termo plastik diye adlandırılan ctp, gizli dere izolasyon formuna sokulduğunda en soğuk kış günlerinde dahi sıfırın altına düşen ısılarda esnekliğini kaybetmeden su izolasyon görevini yerine getirebilmektedir.

Ayrıca oldukça yüksek ısıların bulunduğu sıcak yerlerde hiçbir şekilde sarkma ve deformasyona uğramadan uzun bir süre kullanım olanağı bulunmaktadır.

Çatı gizli dere izolasyonu için farklı türde malzemeler kullanmak mümkündür. Ancak bu tamamen çatının özelliğine ve gizli derenin yapısına bağlıdır. En uygun malzemenin seçilerek uygulanması sizi uzun yıllar gizli dere sorunundan kurtaracaktır.

Yalıtım konusunda en önem verilen konulardan birisi su yalıtımlarıdır. Çatılar ve özellikle bu alanlarda en başarılı şekilde su yalıtımının yapılması gerekmektedir.

Çatılardan ve çatı bölgesinden olacak akıntılar ciddi bir sorun oluşturmaktadır. Bu nedenle de bu sorunların yaşanmaması için yalıtımlara özel önlem alınması gerekmektedir.

Yapılacak polyester gizli dere izolasyonu ile derelerden su akıntısının olmaması sağlanabilmektedir. Bu malzemelerin su yalıtımı konusunda ciddi bir performans sergilemesi nedeni ile kullanımı oldukça fazladır.

Dereler yanında çatılarda ve cephelerde de bu malzemelerin kullanımı oldukça fazladır. En başarılı şekilde kullanımları mümkün olabilmektedir. Malzemelerin kalitesi yanında uygulamanın sorunsuz olması da oldukça önemlidir. Başarılı bir şekilde yapılacak olan uygulamalar ile sorunsuz bir yalıtım sağlanabilmektedir.

Gebze merkezli olan firmamız Türkiye’ nin tüm illerine çatı gizli dere uygulamaları konusunda hizmet vermektedir. m2 ile fiyatları yapılacak yerin büyüklüğüne göre fiyat konusunda değişim göstermektedir.

Yaptığımız uygulamalara da sözleşme ile birlikte garantide veriyoruz. Sektörde tanınan firmalardan birisi olmamızda ki en büyük sebep budur.

Sizde memnun müşterilerimiz arasında yer alın. Bize hemen ulaşın..