CTP Asit Tankı İzolasyonu

  • CTP Asit Tankı İzolasyonu

Ctp Asit Tankı İzolasyonu işleminde  diğer kaplama ve izolasyon işlemleri ile aynı mantığa sahiptir. Firmamız asit tankları ve havuzları izolasyonu işlemininde maksimum güvenli ve kaliteli olarak sağlamaktadır.

CTP Cam Takviyeli Polyester Asit muhteviyatı barındıran gerek betonarme havuzlar, gerekse asit depolama tank ve  kazanlarında,  as itlenme ve aside dayanım istenilen yerlerde güvenle kullanılmaktadır.

Fenomenoloji özellikli reçine ve polyesterin Cam elyaf birleşimi elde edilen kat kalınlıkları sayesinde meydana getirilen manüel sistemli bir yalıtım yöntemidir.

Asit Tankı İzolasyonu şeklinde de ifade edebileceğimiz bu tür yalıtım, manüel olarak yapılan bir hizmettir. Yani makineler, spreyler vs kullanmak yerine fırça veya rulo gibi ilgili malzemeler yardımıyla el emek gücü kullanılarak yapılan titiz çalışmalardır.

Burada kullanılan yalıtım dokuları cam elyaf keçe ve polyester muhtevalı reçinenin sentezidir. Bu iki önemli katkı maddesi tepkimeye girerek dayanıklı bir izolasyonun temelini oluşturur.

Asit Tankı İzolasyonu polyester izolasyonu dur. Asit Havuzu İzolasyonu : Cam elyaf ve polyester.

Cam elyafın neme karşı bozulmadan kalması, yalıtkan niteliği, yanmaya karşı direnci, çekme mukavemetinin üst düzeyde olması öne çıkan özellikleridir.

Aynı şekilde polyester de diğer maddelerle rahat reaksiyona girmediğinden bulunduğu ortamın yapısını korur, mevcut ortamı bozulma aşamasına geçirmez.

kaplama sektöründe dikkat edilmesi gereken ciddi iş kolları arasındadır. İşinde tecrübeli, konusunda uzman, uygulama bilgisi gelişmiş, hangi malzemenin nereye kullanılacağını bilen firmalar ile çalışılması sonrası zararların ortaya çıkmaması adına önemlidir.

Asit ve baz dayanma sahip olan CTP kompozit asit tankı izolasyonu işleminde tercihiniz olmak için memnun müşterilerimizin referansı en büyük sebebiniz olmalıdır.

Ne yaptığını bilen işinin ehli konusunda yeterliliği ve uzmanlığı olan, kaliteli malzemeyle kaliteli işçiliği bir araya getirerek mükemmel sonuçlara imza atan firmayız.