Çatı Dere CTP Gizli Dere İzolasyonu

  • Çatı Dere CTP Gizli Dere İzolasyonu

Çatı dere CTP izolasyonu da firmamız tarafından verilen hizmetlerden biridir. Diğer tüm CTP Kaplama ve İzolasyon süreçleri gibi burada da en iyiyi sunuyoruz.

Çatı Dere CTP İzolasyon sıkça karşılaşılan bir sorunun çözümü için oldukça başarılı bir yöntemdir.. Başlıca, gürültü, su sızıntısı ve terleme gibi istenmeyen sonuçların oluşumunu engelleyerek, enerji israfına çare olarak  içten ve dıştan önlem almayı sağlar.

Yani dışarıda soğuk hava varsa içeri girmez, içerideki sıcak hava da dışarı kaçmaz. Yaz aylarında da yalıtım düzeyi, yine mevsim sıcaklığına göre değişir.

Aynı şekilde ses ve su sızıntıları için de aynı durum geçerlidir. Böylece yalıtım sayesinde ev, iş yeri, çatı ve her türlü ihtiyaç duyulan mekanlarda iyi bir izolasyonla konforlu yaşam standardı yakalanmış olur.

Gizli dere izolasyon malzemesi olarak göz dolduran Ctp Polyester kaplama, manüel olarak kaplandığından, sprey uygulamaları, bitümlü kaplamalar ve sürme izolasyonlarına göre daha sağlamdır. Diğer izolasyon çeşitleri gibi çürüme, paslanma, güneş ışınları dolayısı ile özelliğini kaybetmemekte soğuk hava akımlarına karşı dayanımlı dır.

Ctp İzolasyon iki ana unsurdan oluşmaktadır: Cam elyaf ve polyester. Cam elyafın neme karşı bozulmadan kalması, yalıtkan niteliği, yanmaya karşı direnci, çekme mukavemetinin üst düzeyde olması öne çıkan özellikleridir. Aynı şekilde polyester de diğer maddelerle rahat reaksiyona girmediğinden bulunduğu ortamın yapısını korur, mevcut ortamı bozulma aşamasına geçirmez.

Cam elyaf ve polyester reçinenin bu terkibinden oluşan çatı yapının izolasyon amaçlı uygulaması ise iyi sonuçlar vermektedir. Ctp İzolasyon Su yalıtımı, asitli yerlere dayanma gibi ortamlarda CPT en iyi yalıtım alternatiflerinden biridir. Bu açıdan kullanım alanı oldukça geniştir. Asit tank kazanları, arıtma tesisleri, klor tankları, dere yalıtım yerleri, tankların iç kısımları, karo yüzeyleri, su tünelleri, minarelerin kaplanmasında ve su depolarında CTP uygulamalarına sıkça rastlanılır.